ZŁOTE PIÓRO 2011/2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Pawelec
image002„Dobrze pisać to znaczy czynić myśl widzialną.”
Ambrose Bierce

Wszystkich, którzy czują ogromną potrzebę wyrażania myśli na papierze, którzy chcą pochwalić się swoim talentem, którzy mają „lekkie pióro” lub zwyczajnie, pragną na piśmie podzielić się swoimi refleksjami i przemyśleniami, serdecznie zapraszam do udziału w XIII edycji Konkursu Literackiego „ZŁOTE PIÓRO 2011/2012”.
          Konkurs należy do tradycji naszej szkoły i każdego roku cieszy się ogromną popularnością. Tym bardziej, że stawka jest wysoka, bowiem zdobywca Tytułu Honorowego otrzymuje piękne, markowe „złote” pióro oraz wpis na świadectwie szkolnym, zaś uczestnicy- nagrody w postaci wysokich ocen cząstkowych z języka polskiego.
          Sami widzicie, że naprawdę warto wziąć udział w konkursie. Może ktoś z Was właśnie w ten sposób odkryje w sobie ogromny talent?
Wszystkich mogę zapewnić, że „[...] dla nas, piszących, pisanie jest za każdym razem szaleńczą, ekscytującą przygodą, przeprawą malutkim czółnem przez pełne morze, samotnym szybowaniem w kosmos.” (Hermann Hesse) .
          Zapraszam więc do przeżywania najpiękniejszych przygód i podróży! Oczywiście z piórem w ręku!