REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Pielak
Informacja dla rodziców i uczniów

nagorceW dniach 26 i 27 marca 2012 roku dla uczniów naszej szkoły zostaną zorganizowane REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w Rzymskokatolickiej Parafii Matki Boskiej Bolesnej i św. Wojciecha w Opolu.

W tych dniach pierwsze trzy lekcje odbywają się zgodnie z planem. Następnie uczniowie pod opieką dwóch nauczycieli (w tym wychowawcy klasy) udają się do kościoła „na górce”, gdzie od godziny 11.00 do godziny 12.00 odbędą się Rekolekcje. Po Rekolekcjach uczniowie pod opieką nauczycieli wracają do szkoły, gdzie około godziny 12.25 następuje zakończenie zajęć.

W tym dniu, ze względu na szybsze zakończenie zajęć lekcyjnych „odwóz” uczniów został odwołany i wracają oni samodzielnie do domu. Uczniów, którzy nie uczestniczą w Rekolekcjach zapraszamy do świetlicy szkolnej, gdzie zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.