RUSZYŁA IV SZKOLNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Amrogowicz

W dniu 11 kwietnia 2012 r. odbyło się pierwsze spotkanie   rozgrywek grupy A szkolnej  ligi piłki siatkowej drużyn mieszanych.

Po krótkim wstępie,  organizator (p. Amrogowicz) przedstawiła zasady i przepisy obowiązujące podczas rozgrywek . W pierwszym meczu rywalizowały drużyny z klas III c i I a. Wynik meczu 2:0 dla klasy III c. Kolejne mecze tym razem z grupy B rozgrywały drużyny klasy IIa (IIa1 i IIa2) . Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna II a1 z wynikiem 2:1. Następny mecz rozegrały klasy II c i II a2 – walka była wyjątkowo wyrównana, do ostatniej minuty nie było wiadomo, kto wyjdzie zwycięsko z  tego spotkania. Końcowy wynik 2:1 dla klasy IIa2.

Druga tura rozgrywek   grupy B odbyła się 19 kwietnia 2012 r. między zawodnikami klas  II a1  i II c. Już na początku meczu  na prowadzenie wysunęła się reprezentacja klasy II a i tą przewagę utrzymała już do końca spotkania, co dało końcowy wynik 2:0 dla reprezentacji klasy II a1.

Rozgrywki  grupy B szkolnej ligi piłki siatkowej zakończyły się następującymi wynikami: do finału weszły dwie reprezentacje klasy II a /II a1 i II a2/.

GRUPA  B

II a1

II c

IIa2

IIa1

II c

IIa2

Kolejne terminy rozgrywek wkrótce.
Zapraszamy do aktywnego kibicowania swoim faworytom!!! Ze sportowym pozdrowieniem - organizator.