DWÓJKA KIBICUJE DRUŻYNIE NARODOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Tokarska i Ewelina Chudala

Kibicujemy biało – czerwonym... Oczywiście nie tylko w czasie EURO. Z drobnym wyprzedzeniem udowodniliśmy, że uczniowie naszego gimnazjum są wiernymi fanami drużyny narodowej i w ogóle piłki nożnej. W środę, 6 czerwca, wyposażeni w niezbędne atrybuty kibica zasiedliśmy (póki co) w szkolnych ławkach. Szkołę ogarnęła biało-czerwona, futbolowa gorączka – sami miłośnicy piłki kopanej!!! Zdaniem komisji oceniającej ( p. Jadwiga Leńczuk, p. Małgorzata Balwierczak, Ewa Tokarska III a i Ewelina Chudala z III c) najlepiej zaprezentowały się klasy III b i I b. W klasie III a wszyscy obecni mieli choćby mały akcent w narodowych barwach za co należy się wyróżnienie. Niewątpliwie widoczni i słyszani byli także kibice z I c. Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie, życzymi wielu wrażeń w czasie kibicowania w trakcie całej piłkarskiej imprezy!